Krepšelis (0)

Paieška

ĮRANKIAI

Visos, didesnės ar mažesnės, įmonės susiduria su vidinių ar išorinių procesų bei resursų valdymo klausimais. Vieniems gali pakakti ir telefono su elektroniniu paštu, kiti neišsiverčia be sudėtingesnių sistemų ar sprendimų.

Įrankiai

 

MŪSŲ KURTA PROGRAMINĖ ĮRANGA
 

Controller CMS


Rimbas CRM

Prokit B2B systems

"controller at ease". Visos teisės yra saugomos.
"Rimbas".  Visos teisės yra saugomos. "Prokit". Visos teisės yra saugomos.

Tai mūsų komandos, nuo 2005 metų vystoma ir sėkmingai diegiama turinio valdymo sistema. Drag&Drop sąsaja daro ją ypatingai intuityvia bei suprantama net su kitomis sistemomis nesusidūrusiems administratoriams. Saugi bei funkcionali, atitinkanti visus šių dienų turinio valdymo sistemų poreikius.

Kilus poreikiui nesudėtingai plečiama bei papildoma, ši sistema leidžia būti lankstiems ir operatyviai reaguoti į besikeičiančias situacijas. Sukurta žmonių - kad naudotųsi žmonės.

Visos, didesnės ar mažesnės, įmonės (ar jos vadovai) susiduria su įmonės vidaus ar išorės procesų bei resursų valdymo klausimais, vieniems gali pakakti ir telefono su elektroniniu paštu, kiti neišsiverčia be sudėtingesnių sistemų.

Rimbas CRM yra itin lanksti sistema, kuri diegimo metu yra pritaikoma prie kiekvienos įmonės darbo bei rinkos specifikos, todėl ji taupo laiką ir pinigus.

Darbo planavimo, ataskaitų, sandėliavimo ir kiti moduliai padės vadovams tinkamai kontroliuoti procesus o darbuotojams lengvai planuotis savo užduotis.

Prokit tai profesionali internetinio verslo sistema skirta verslo subjektams norintiems efektyviai kurti ir pardavinėti projektus internete. Ši sistema apima elektroninės komercijos sprendimus, svetainių bei mobiliųjų sprendimų versijas.

Ši sistema idealiai tinka reklamos agentūroms, internetinių sprendimų bendrovėms arba pavieniams verslininkams, kurie norėtų pilno sprendimų paketo, kuris būtų parduodamas jų įmonės vardu. 

 
smart foreash